آموزش html و css
اطلاعات دوره
نام مدرس: سجاد سلطانیان
هزینه: رایگان

طراحی وب یکی از به‌روزترین، جذاب ترین و درآمدزاترین زمینه های تخصصی است که علاقه مندان بسیار زیادی دارد. با هر هدفی که طراحی وب را انتخاب کرده باشید، نقطه شروع مشخصی را در مقابل دارید:

یادگیری HTML و CSS

با یک جستجوی ساده، به این نتیجه می رسیم که فضای اینترنت پر از آموزش هایی است که برای یادگیری HTML و CSS ارائه شده اند. با وجود اینهمه منبع آموزشی مختلف، چرا videoclass تصمیم گرفته که یک مجموعه آموزشی جدید در این موضوع تهیه کند؟

بررسی آموزش های حضوری و آنلاین موجود، در کنار سال ها تجربه آموزشی و کاری در زمینه طراحی وب، ما را به این نتیجه رساند که هنوز جای کار زیادی در زمینه های زیر وجود دارد:

  • کوتاه اما کامل

یک منبع آموزشی خوب، باید این قابلیت را داشته باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین مفاهیم کاربردی را به مخاطب عرضه نماید.

  • کاربردی

در پایان یک آموزش مفید، باید مخاطب به نقطه ای برسد که قادر به استفاده کاری و تجاری از آموخته های خود باشد.

  • انتخاب مثال های کاربردی و جذاب

ارائه مثال، یکی از راه های آموزش به شمار نمی رود، بلکه تنها راه درست آموزش است. ارائه مثال های کاربردی، متنوع و جذاب، به جای مثال های تکراری و تئوریک، می تواند زحمت یادگیری را مینیمم کند و لذت آن را به حداکثر برساند.

  • تعاملی بودن

یک آموزش ایده آل باید در فضایی تعاملی ارائه شود. یعنی پس از آموزش، ابهام مخاطبین برطرف شود و به سوالات آنها پاسخ داده شود. یک طرفه بودن آموزش، مشکل بزرگی است که درصد قابل توجهی از مخاطبین را از کسب نتیجه مناسب دور می کند، زیرا پس از آموزش، به تنهایی با دنیایی از سوالات ریز و درشت و ابهامات مختلف روبرو می شوند.

 

اگر تمایل دارید از یک آموزش با تمام ویژگی های مثبت بالا استفاده کنید، فرصت را از دست ندهید و با ما همراه باشید. برای موفقیت:

  • با آموزش های ما همراه باشید.
  • سوالات خود را بپرسید.
  • تمرین هایی که تعیین می شود را انجام دهید.
  • و باور داشته باشید که در مسیر درستی گام بر می دارید.

پس با عضویت رایگان و لاگین در سایت، در این دوره آموزشی همراه ما باشید و صفر تا صد HTML و CSS را یاد بگیرید.

 

لینک دانلود رایگان ویدئوهای جلسات دوره آموزشی طراحی وب مقدماتی (html و css)، به زودی در این قسمت برای استفاده اعضای سایت اضافه خواهد شد.